flint logo

Wyśmienita kawa w biurze?

Wyśmienita kawa w biurze?

Wyśmienita kawa w biurze? Sprawdź, które ekspresy do kawy najlepiej sprostają temu zadaniu

 

Biuro to przestrzeń, w której nie może zabraknąć dobrego ekspresu do kawy. Jakie urządzenie wybrać, żeby najlepiej odpowiadało specyficznym potrzebom naszej firmy? W niewielkich biurach bardzo dobrze sprawdzają się ekspresy przeznaczone do użytku domowego – zarówno te przelewowe, jak i automatyczne. W większych niezbędne okazują się urządzenia dedykowane. Poniżej prezentujemy trzy modele ekspresów do kawy, które naszym zdaniem doskonale poradzą sobie z wyzwaniami stawianymi przez średnich rozmiarów biuro. Co to za urządzenia?

 

AulikaFocsEvo od Saeco– nowy design i jeszcze więcej możliwości

 

AulikaFocsEvo to urządzenie z serii Royal. Na tle wcześniejszych modeli wyróżnia się eleganckim designem oraz zmienionym układem przycisków. Ekspres umożliwia automatyczne przygotowywanie kaw mlecznych, a spienienie mleka nie wymaga przesuwania filiżanki pod osobną wlewkę. Wszystkie kawy przygotowywane są w pełni automatycznie, wystarczy nacisnąć przycisk i już możemy się cieszyć swoją ulubioną kawą. Dużą zaletą tego urządzenia jest również menu w języku polskim, dzięki któremu nie będzie już problemu z niezrozumiałymi komunikatami. AulikaFocsEvo świetnie sprawdzi się jako ekspres do kawy do biura.

 

Aulika Top ANTRACITE 2018 – od Saeco dla średnich i dużych biur oraz lokali gastronomicznych

 

Aulika Top ANTRACITE 2018 to urządzenie wyposażone w bardzo duże zbiorniki na wodę, kawę i fusy, dzięki czemu może pracować bezobsługowo przez cały dzień nawet w najbardziej wymagającym środowisku biurowym. Kolejnym atutem tego rozwiązania jest w pełni zautomatyzowany proces przygotowywania kaw mlecznych, dzięki czemu nie musimy przestawiać filiżanki pod osobną wlewkę. Dodatkowo urządzenie może zostać podłączone do sieci wodociągowej.

 

Właściciele lokali gastronomicznych oraz dużych przestrzeni biurowych bardzo cenią sobie ekspres Aulika Top ANTRACITE 2018 za jego dodatkowe funkcje – kontrolę spożycia kawy, statystykę wydanych produktów, możliwość zamknięcia zbiorników na kluczyk, a także możliwość indywidualnej kompozycji wydawanych produktów.

 

GaggiaAccademia – połączenie elegancji, zaawansowanej techniki i funkcjonalności

 

GaggiaAccademia to propozycja marki Gaggia dla użytkowników, którzy obok funkcjonalności ekspresu do kawy cenią sobie także jego  nienaganną prezencję. To sprawia, że Accademia doskonale wpisuje się w przestrzeń eleganckich biur, a także komfortowych pensjonatów. A jak urządzenie prezentuje się pod względem użytkowym?

 

GaggiaAccademia umożliwia dopasowanie menu indywidualnie do użytkownika. Jednocześnie czytelny układ przycisków sprawia, że obsługa urządzenia jest niezwykle prosta i nieskomplikowana – z zaparzeniem wybornej kawy poradzi sobie każdy, nie tylko biurowy spec od ekspresu. Accademia posiada dodatkowo regulację emisji pary, dzięki czemu możemy uzyskać napój z mocniej lub słabiej spienionym mlekiem. Luksusowym dodatkiem jest tutaj płyta do podgrzewania filiżanek.

 

Osoby poszukujące innych rozwiązań do swojego biura zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.