Istniejemy nieprzerwanie od 1992 roku. Wieloletnie doświadczenie oraz rzetelny dynamiczny zespół specjalistów dbających o stały rozwój firmy i profesjonalną obsługę klientów są naszym atutem.

Wynikiem naszego doświadczenia, profesjonalizmu i zaangażowania jest oferta opracowana we współpracy z największymi i najbardziej uznanymi światowymi producentami ekspresów oraz renomowanymi włoskimi palarniami kaw, która stanowi odpowiedź na najważniejsze potrzeby i oczekiwania stale rozwijającego się rynku.

Flint Sp. z o.o. jest autoryzowanym serwisem i punktem sprzedaży ekspresów kawowych i akcesoriów firm: Saeco Vending & Professional, Philips Saeco, Gaggia, Fresco, Coffee Format. Jesteśmy również autoryzowanym dystrybutorem na terenie Polski kilkunastu renomowanych kaw tj. Lavazza, Pascucci, Morganti, Grosmi. Zapraszamy do współpracy.

 

Serwis ekspresów do kawy Saeco

Poza sprzedażą i wynajmem ekspresów, zajmujemy się również ich serwisowaniem – zarówno w ramach gwarancji, jak i po jej zakończeniu. Nasi specjaliści bez trudu naprawią m.in. ekspresy Philips, a także ekspresy Saeco oraz innych marek. Każdemu Klientowi gwarantujemy: rzetelną diagnostykę sprzętu, uczciwą wycenę realizacji naprawy, szybki czas realizacji prac serwisowych. Powierzając naprawy w ręce naszego serwisu Saeco w Warszawie i okolicach, zawsze masz pewność, że uzyskasz kompleksową pomoc w najlepszej cenie.

Kawa, herbata, czekolada do ekspresów Philips Saeco i nie tylko

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, poza szerokim wyborem ekspresów oraz akcesoriów do nich, oferujemy bogatą gamę najbardziej aromatycznych kaw, herbat oraz czekolad, które łączą w sobie doskonały smak z rozsądną ceną. W naszej ofercie znajduje się zarówno kawa ziarnista o bogatej nucie zapachowej, jak i kawa do ekspresu mielona, w nabojach czy też w saszetkach i wiele więcej. Ponadto oferujemy czekoladę, a także aromatyczną ekspresową herbatę cenionej marki Lloyd w szerokiej gamie smakowej i wygodnych do zastosowania w lokalach gastronomicznych opakowaniach. Wszystkie oferowane przez nas kawy oraz herbaty są dostosowane do współpracy z nowoczesnymi ekspresami ciśnieniowymi i dostępne w rozsądnych cenach. Współpracujemy z renomowanymi włoskimi palarniami kaw, dokładając starań, by zapewnić naszym Klientom dostęp do marek takich jak: Lavazza, Saeco, Pascucci, Morganti czy Grosmi, które zadowolą nawet najbardziej wymagające kubki smakowe.

 

Kontakt z nami

Nasz adres:
ul. Powązkowska 59E
01-728 Warszawa

Jesteśmy czynni:
poniedziałek-piątek: 8:00-16:00