flint logo

Biuro


Kawa to najlepszy sposób na szybką, pobudzającą przerwę w pracy. Ekspres do kawy do biura powinien być przede wszystkim niezawodny, szybki i łatwy w obsłudze. Takie właśnie są proponowane przez nas urządzenia marki Saeco Philips. Dzięki nim każda filiżanka kawy nie tylko postawi Cię na nogi, ale też będzie odznaczać się doskonałym aromatem i smakiem.

Automatyczne ekspresy Saeco mielą ziarna kawy tuż przed jej zaparzeniem, co wpływa na perfekcyjnie głęboki smak każdego napoju. Uzyskanie aromatycznego espesso czy czarnej kawy wymaga jedynie naciśnięcia jednego guzika. Jesteś amatorem cappuccino, latte macchiato, flat white? Wybierz w pełni zautomatyzowany model, który przyrządzi dla Ciebie także mleczne napoje kawowe. To prawdziwie zaawansowana technologia, dzięki której bez żadnego wysiłku uzyskasz kawę z idealnie podgrzanym i spienionym mlekiem, zupełnie jak we włoskiej kawiarni.

Każdy ekspres do kawy do biura z naszej oferty wyróżnia duża pojemność zbiorników na kawę, wodę i odpadki, dzięki czemu możliwe jest korzystanie z nich przez wiele osób. Niezawodne konstrukcje i przystosowanie do ciągłej pracy decydują o wytrzymałości i trwałości ekspresów Saeco Philips. Ponadto ekspresy biurowe wyposażone są w mechanizmy samoczyszczące i automatycznie usuwające kamień. Wyśmienita kawa w Twoim biurze jest na wyciągnięcie ręki!