Autoryzowany serwis Philips Saeco

Jako autoryzowany dystrybutor firmy Saeco Vending & Professional, Saeco Philips, Gaggia, Necta  świadczymy profesjonalne usługi z zakresu serwisowania. Nasz serwis Saeco działa jako serwis gwarancyjny, jednocześnie oferując fachową pomoc pogwarancyjną
Nasza oferta obejmuje:

  • serwis Philips Saeco
  • serwis Saeco Vending & Professional
  • serwis Gaggia
  • serwis Necta
  • serwis Evoca
  • Fresco
  • Jura
  • Coffee format

Ponadto proponujemy umowy na systematyczną konserwację urządzeń, zapewniając dogodne warunki, dzięki którym jesteśmy polecani jako profesjonalny, a zarazem tani serwis ekspresów do kawy. Decydując się na takie rozwiązanie, zmniejszasz ryzyko wystąpienia usterek w przyszłości i zapewniasz sprawne działanie urządzenia przez długi okres. Tylko regularna konserwacja (wykonana profesjonalnie) przedłuża żywotność ekspresów do kawy. Dlatego warto, aby systematyczną konserwację urządzeń przeprowadzał autoryzowany serwis – niezależnie, czy dotyczy to urządzeń marki Saeco czy innych ekspresów do kawy.

Saeco, Gaggia, Jura, Necta, Saeco Philips – serwis ekspresów do kawy tanio i solidnie

Naprawa ekspresów do kawy rządzi się podobnymi prawami jak naprawa każdego innego sprzętu. Wybierając usługi oficjalnego serwisanta marki, możesz być pewien, że zapewniasz swoim maszynom najlepszą możliwą ochronę i konserwację. Ze względu na olbrzymią ilość marek i modeli tego typu sprzętów na rynku niemożliwa jest doskonała znajomość ich wszystkich. Dlatego serwis i naprawę warto zlecić specjalistom skupionym na konkretnym segmencie sprzętów. Nasz serwis ekspresów do kawy w mieście Warszawa specjalizuje się w urządzeniach profesjonalnych marek takich jak Saeco, Philips Saeco, Gaggia, Necta, Jura czy Evoca. Jednocześnie działamy jako autoryzowany serwis Saeco oferujący serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń marki. Serwis prowadzimy od wielu lat, dzięki czemu dysponujemy ogromnym doświadczeniem w tym zakresie. Ponadto jako autoryzowani serwisanci i dystrybutorzy sprzętu wyżej wymienionych marek mamy m.in. dostęp do oryginalnych części zamiennych. Interesuje Cię skuteczna i szybka konserwacja lub naprawa ekspresów do kawy najwyższej klasy? Skorzystaj z usług naszej firmy, a na pewno nie pożałujesz. Nasz tani serwis ekspresów do kawy zapewnia fachową i profesjonalną usługę na każdym etapie eksploatacji sprzętu.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które jest zapewnieniem najwyższej jakości usług. Zajmujemy się serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym, przywracając urządzeniom pełną sprawność. Bez względu na to, czy interesuje Cię serwis Saeco, serwis Gaggia, serwis Necta, servis Evoca czy serwis Philips Saeco, u nas znajdziesz fachową pomoc. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, przed którymi ekspresy do kawy nie mają żadnych tajemnic. Posiadają niezbędną wiedzę oraz umiejętności, dzięki którym usługi serwisowe przebiegają sprawnie i rzetelnie. Nasi pracownicy są w stanie wykryć i zdiagnozować każdą usterkę, a następnie poddać ją efektywnej naprawie.

Naprawy serwisowe, konserwacja ekspresów – nasza oferta

Jesteś właścicielem kawiarni, restauracji, pubu lub innego punktu gastronomicznego w mieście Warszawa? A może lubisz cieszyć się perfekcyjnie zaparzoną kawą w biurze lub domowym zaciszu? Jeśli korzystasz z profesjonalnych ekspresów do kawy najlepszych na rynku marek, nasze usługi są dla Ciebie. Fachowa i szybka naprawa ekspresów do kawy, sprawny serwis, regularna konserwacja – wszystko to możemy Ci zaoferować jako oficjalni dystrybutorzy i serwisanci najlepszych urządzeń do parzenia kawy.

Naprawa ekspresów do kawy - Warszawa - Cennik

Cennik usług związanych z naprawą ekspresów do kawy ustalamy indywidualnie, w zależności od rodzaju usterki oraz modelu urządzenia. Jednocześnie staramy się, aby nasz serwis ekspresów do kawy był zawsze fachowy i tani. Korzystna cena zwiększa dostępność usług serwisowych i naprawczych, umożliwiając naprawę ekspresów do kawy eksploatowanych w zróżnicowanych warunkach.

Oferujemy specjalistyczny serwis Philips Saeco, Gaggia, Jura, Saeco Professional, Necta, Evoca. Nasze usługi realizujemy na terenie Warszawy oraz okolic. Zlecone prace wykonujemy bezpośrednio u klienta lub w naszym salonie sprzedaży.

Podaruj ekspresowi do kawy drugie życie. Już teraz zgłoś się do nas – pomożemy przywrócić sprawną pracę urządzeniom.

Oprócz napraw, oferujemy również wynajem ekspresów do kawy.

Kontakt z nami

Nasz adres:
ul. Powązkowska 59E
01-728 Warszawa

Jesteśmy czynni:
poniedziałek-piątek: 8:00-16:00