flint logo

Saeco Aulika

SaecoAulika

Z myślą o amatorach świeżo palonej, aromatycznej i pobudzające kawy, powstała linia SaecoAulika. To propozycja adresowana przede wszystkim do przedsiębiorców, którzy chcą wyposażyć swoje biuro w nowoczesny, designerski sprzęt, a tym samym poprawić jakość pracy. Twoi pracownicy na pewno docenią ekspres, który zapewni im stały dostęp do energetyzującego napoju. Od teraz proponowanie pachnącej kawy stanie się również standardem podczas biznesowych spotkań, konferencji, szkoleń czy innych ważnych eventów.
Dlaczego ten ekspres?
SaecoAulika to jedna z najciekawszych kolekcji w tej grupie cenowej. Każde z urządzeń oferuje bardzo wysoki standard pracy oraz nowoczesny design. W zależności od modelu cechuje je:
• zwiększona szybkość serwowania gorących napojów,
• możliwość konfigurowania proporcji poszczególnych składników,
• możliwość podejmowania decyzji, w jaki sposób kawa zostanie zaparzona,
• dostępność dwóch wejść, do których można podłączyć wężyk do mleka,
• zaawansowane funkcje elektroniczne, w tym podświetlany wyświetlacz, na którym można ustawić logo firmy,
• uproszczony, zautomatyzowany system czyszczenia i odkamieniania.
Z myślą o intensywnej eksploatacji oraz częstej, czasem nieprzerwanej pracy urządzenia w Twojej firmie, zostało ono wyposażone w zbiorniki na ziarna kawy, mleko i wodę o większej niż standardowa pojemności. To pozwala na bardziej wydajną pracę, bez przestojów.
Nasza oferta
W naszej ofercie znajdziesz SaecoAulika — wyjątkowe wyroby uznanego na całym świecie producenta, który oferuje rozwiązania dla sektora B2B. Mogą być one uznawane za profesjonalne, na mocy przyznanego im certyfikatu 60335-2-75. Stanowią najlepszy wybór dla tych osób, którym zależy na proekologicznej postawie. Klasa efektywności energetycznej A, a także zgodność z dyrektywami FEA potwierdzają ich wysoką jakość, a przy tym obiecują optymalne zużycie prądu i brak odczuwalnych różnic w opłatach za media.
Prowadzimy zarówno sprzedaż, jak również wypożyczalnię ekspresów SaecoAulika. Dzięki opcji dzierżawy możesz wypróbować nasze najlepsze modele, m.in.:
Aulika Top ANTRACITE 2018, który przygotowuje kawy mleczne w sposób automatyczny,
SaecoAulikaEvo Top o wyrafinowanej konstrukcji i dozownikiem podświetlanym diodami.
Nie wiesz, na co się zdecydować? Skontaktuj się z nami i określ swoje potrzeby, liczbę zatrudnionych osób oraz oczekiwania względem ekspresu do kawy. Jesteśmy pewni, że znajdziemy model SaecoAulika dopasowany idealnie do charakteru Twojej firmy.