flint logo

Wypożyczalnia ekspresów do kawy

Wypożyczalnia ekspresów do kawy

Ekspres do kawy w biurze to równie ważny element wyposażenia jak komputer czy drukarka. Jednak zakup profesjonalnego urządzenia może stanowić spore obciążenie dla budżetu firmy. Na szczęście jako przedsiębiorca możesz zapewnić swoim pracownikom dostęp do aromatycznego napoju bez ponoszenia przy tym druzgocących kosztów. Alternatywą dla zakupu okazuje się dzierżawa ekspresów do kawy.

Przerwa kawowa to okazja do odpoczynku i integracji zespołu. Nierzadko pracownicy wspierają się dawką pobudzającego napoju nie tylko w czasie wolnym, ale też podczas pracy. Dlatego coraz częściej dostęp do ulubionego napoju Polaków to w dużych korporacjach i niewielkich firmach standard. W trosce o dobry wizerunek firmy, a także komfort podwładnych, menadżerowie coraz częściej wybierają profesjonalne urządzenia. Dzierżawa ekspresów do kawy daje im wiele możliwości w zakresie testowania nowego sprzętu.

Na czym polega dzierżawa ekspresów do kawy?

Dzierżawa ekspresów do kawy to modna w ostatnim czasie i bardzo opłacalna oferta adresowana do firm. Mogą z niej skorzystać przedsiębiorcy, którzy nie chcą wydawać jednorazowo dużej kwoty na zakup ekspresu. Chcąc przetestować konkretne urządzenie lub używać go wyłącznie okazjonalnie, decydują się oni na wynajem ekspresu krótko- lub długoterminowy i korzystają z oferty wypożyczalni ekspresów.

Na podstawie podpisanej umowy z wypożyczalnią ekspresów przedsiębiorca zyskuje dostęp do renomowanego sprzętu wysokiej klasy, a wraz z nim możliwość przetestowania różnych gatunków kawy. Dostawca zapewnia też stałe dostawy odpowiednich ilość ziaren niezbędnych do zaparzenia napojów dla wszystkich pracowników.

Zalety wynajmu ekspresów

Usługa wynajmu ekspresów zdobywa w Polsce wielu zwolenników. Firmy cenią sobie możliwość posiadania własnego zaawansowanego urządzenia, które nie tylko podnosi komfort codziennej pracy, ale też wpływa na profesjonalny wizerunek przedsiębiorstwa. Serwowanie smacznej kawy to przecież ważny element również podczas biznesowych spotkań czy negocjacji z kontrahentami.

Jakie zalety ma wynajem ekspresu?

  • Nie musisz martwić się o naprawę ekspresów do kawy, ponieważ dzierżawa zakłada także dostęp do usług serwisowych.
  • Masz dostęp do najnowszych urządzeń, dopasowanych do potrzeb Twojej firmy pod względem funkcji dodatkowych, rozmiaru, a nawet designu.
  • Obowiązują jasne warunki współpracy z wypożyczalnią ekspresów.
  • Masz możliwość przetestowania różnych gatunków kawy.
  • Oszczędzasz pieniądze.

Dzierżawa ekspresów do kawy pozwala cieszyć się wszystkim walorami aromatycznego napoju bez konieczności korzystania z tańszych i powszechnie dostępnych zamienników czy tracenia czasu na chodzenie do kawiarni. W zamian za to Twoi pracownicy mogą korzystać z własnego sprzętu biurowego, aby poprawić swoje samopoczucie i wydajność pracy. W pachnących oparach gorącej małej czarnej lub eleganckiej latte znacznie przyjemniej jest również podpisywać umowy, negocjować warunki współpracy, kupować, sprzedawać i ogólnie prowadzić interesy.