flint logo

Sagafrego
Segafredo Mild 1000G

Wyjątkowa mieszanka jest przeznaczona do przygotowania  w  profesjonalnych ekspresach zachwyci delikatnym smakiem iprzyjemnym aromatem. W kawie ziarnistej Premium Segafredo Mild zostały zmieszane ziarna   jen ta Arabiki i Robusty najwyższej jakości z wybranych kawowych regionów świata. 


cena brutto: 118.00 PLN  Opakowanie 1kg

SKONTAKTUJ SIĘ !   ZAPYTAJ O PRODUKT


Segafredo Extra Strong 1000G

Mieszanka Premium Segafredo Extra Strong jest przeznaczona do profesjonalnych ekspresów i jako jedna z ostatnich jest nadal prażona w centrali spółki Segafredo w pobliżu włoskiego miasta Bolonia. Ekskluzywny gastronomiczny produkt jest mieszanką Arabiki i Robusty.


cena brutto: 153.00 PLN   Opakowanie 1kg

SKONTAKTUJ SIĘ !   ZAPYTAJ O PRODUKT

Segafredo Extra Mild 1000G

Delikatny aromat i elegancki smak są cechami charakterystycznymi mieszanki  Segafredo Extra Mild, która jest przeznaczono do przygotowania  w profesjonalnych ekspresach. Tylko ziarna najwyższej jakości Arabiki i Robusty oraz tradycyjna metoda wenecka prażenia. Kawa Segafredo Extra Mild to mieszanki głównie brazylijskich ziaren arabiki i robusty. Wyważone, miękkie i aksamitne. Cieszą podniebienie nutami owocowymi i półtonami zmieniającymi się od łagodnych do łagodnie-słodkich.

cena brutto: 130.00 PLN   Opakowanie 1kg

SKONTAKTUJ SIĘ !   ZAPYTAJ O PRODUKT

Segafredo Massimo 1000G

Massimo to specjalna mieszanka kaw stworzona przez Segafredo Zanetti. Zawiera słodkie nuty zapachowe połączone z nutą czekolady. Idealne do kawy mocha oraz najlepszego espesso. Jakość uzyskiwana jest z mieszanek ziaren arabiki i robusty tylko pochodzących z najlepszych plantacji kawy w Ameryce Południowej.


cena brutto: 109.00 PLN   Opakowanie 1kg

SKONTAKTUJ SIĘ !   ZAPYTAJ O PRODUKT