flint logo

Kimbo

KIMBO AROMA GOLD

KIMBO Aroma Gold to niezwykła kawa skomponowana wyłącznie ze specjalnie wyselekcjonowanych ziaren gatunku Arabica (100%). Ziarna pochodzą z upraw ulokowanych w Ameryce Środkowej i Południowej. Kimbo Aroma Gold wyróżnia intrygujący aromat oraz delikatny i przyjemny smak. Sprawdzi się przede wszystkim do przygotowania klasycznego włoskiego espresso, z długo utrzymującą się na filiżance cremą.

cena brutto: 84.00 Opakowanie – 1kg

SKONTAKTUJ SIĘ ! ZAPYTAJ O PRODUKT

KIMBO EXTRA CREAM

Kawa ziarnista Kimbo Extra Cream składa się ze starannie wyselekcjonowanych, wysokogórskich odmian Arabiki (50%) oraz wysokiej jakości ziaren Robusty (50%). Polecana do przygotowania napojów na bazie mleka, jak cappuccino, czy latte. Kawa o przyjemnej, słodkiej nucie, z delikatnym aromatem i piękną kremą.

cena brutto: 83.00 Opakowanie – 1kg

SKONTAKTUJ SIĘ ! ZAPYTAJ O PRODUKT

Kimbo CREMA SUPREMA

KIMBO CREMA Suprema składa się ze starannie wyselekcjonowanych, wysokogórskich odmian Arabiki oraz wysokiej jakości ziaren Robusty. Polecana do przygotowania napojów na bazie mleka, jak cappuccino, czy latte. Kawa o przyjemnej, słodkiej nucie, z delikatnym aromatem i piękną kremą – 50% Arabica i 50% Robusta, wysoka zawartość kofeiny, stopień palenia: Ciemny

cena brutto: 84.00 Opakowanie – 1kg

SKONTAKTUJ SIĘ ! ZAPYTAJ O PRODUKT