flint logo

Kawa Ziarnista

Grosmi Dinzler
Intenso Lavazza
Morganti Pascucci
Dallmayr Kimbo
Wszystkie

Kawa ziarnista do ekspresu

Dobrej klasy ekspres oraz umiejętności przyrządzania kawy to dopiero połowa sukcesu. Doskonały smak oraz aromaty zależy w dużej mierze od jakości palonych ziaren. Kawa już zmielona nie jest w stanie zapewnić świeżego aromatu na długi czas. Przechowywana w nawet najbardziej szczelnych opakowaniach, i tak straci po pewnym czasie swój pobudzający zapach. Dlatego kawa ziarnista to najlepsze rozwiązanie, jeśli chcesz przygotować maksymalnie aromatyczny napój. To właśnie mielenie sprawia, że z ziaren wydobywa się przyjemny zapach. Dzięki temu przyrządzana kawa będzie smakować wyjątkowo – jak w prawdziwej włoskiej kawiarence. I właśnie taką możesz odszukać w naszym asortymencie.
Najlepsza kawa ziarnista w atrakcyjnej cenie

W naszej ofercie znajduje się najwyższej jakości kawa do ekspresu pochodząca od renomowanych producentów, m.in. Lavazza, Intenso, Grosmi, Segafredo Zanetti, Dallmayr. Dostępna w różnych porcjach wagowych (250 g, 500 g, 1000 g), co pozwala dopasować do aktualnego zapotrzebowania na konkretne gatunki.

Dostępna w naszej ofercie kawa ziarnista dostępna jest w kilku wariantach:
• 100% Arabica,
• 50% Arabica, 50% Robousta.

Przyrządzisz z nich nie tylko aromatyczne espesso, ale i cafe latte, macchiato czy cappuccino. Oferowana kawa do ekspresu różni się intensywnością smaku i aromatu. Proponujemy gatunki delikatniejsze oraz mocniejsze – takie zróżnicowanie pozwala dopasować moc naparu do kubków smakowych klientów kawiarni, barów czy kafejek, a także pracowników biura. Już teraz zapoznaj się z naszą ofertą i zamów kawę najwyższej jakości. Twoi goście na to zasługują.