flint logo

Kawa w Saszetkach


Kawa w saszetkach

Błyskawiczne zaparzanie kawy to cecha, którą ceni wiele osób będących w ciągłym pośpiechu, zatrzymujących się tylko na chwilę w przerwie między jednym zajęciem a drugim. To właśnie dla nich do minimum została uproszczona procedura parzenia porannej czy biurowej kawy, dziś już możliwa dzięki saszetkom. Niewielkie opakowania z naturalnej włókniny zawierają w sobie około 7 g czarnego mielonego uniwersalnie ziarna, które stanowi dokładnie taką porcję, jakiej wymaga jedna filiżanka. Kawa w saszetkach o dopracowanej wielkości świetnie pasuje do każdego ekspresu z kolbą, w którym można ją przygotować zaledwie w kilka chwil. To idealne rozwiązanie podczas przerwy śniadaniowej, kiedy czasu jest niewiele, a przygotowywanie w turystycznych biurowych warunkach wyszukanych kompozycji nie zdaje egzaminu.

Kawa w saszetkach gwarantuje pełnię smaku zamkniętych w niej ziaren i przede wszystkim możliwość przygotowania jej dosłownie w biegu. To idealny zakup do każdej firmy, hotelu, lokalu bistro, w którym liczy się czas wydawania posiłków w nieco spartańskich warunkach. To również dobry zakup do domu, w którym spożywa się wiele kawy, a na jej przygotowanie często brakuje czasu.

Dostępna w naszej ofercie kawa w saszetkach to smaczne i aromatyczne kompozycje brazylijskiej Arabiki, doskonale znanej pod wyszukanymi nazwami, cieszącymi się dobrą sławą wśród amatorów czarnego napoju, z różnym procentowym dodatkiem mocnej i wyrazistej Robusty. Dostępna w trzech wersjach zaspokoi gusta osób preferujących delikatność i łagodność, oraz tych lubiących poczuć w ustach moc kawowego naparu.

INTENSO ARABICA SZASZETKA 7G

Kawa ziarnista Intenso Arabica to połączenie okrągłych ziaren wyselekcjonowanych odmian Arabiki. Dzięki starannemu paleniu osiągnęła doskonały bukiet smaku i aromatu. Skład: 100% ziarna arabiki.

SKONTAKTUJ SIĘ ! ZAPYTAJ O PRODUKT


INTENSO FORTE SASZETKI 7G

Mocno palona mieszanka ziaren robusty i arabiki. Charakteryzuje się wyrazistym, mocnym smakiem i aromatem oraz bardzo gęstą, kremową pianką. Skład: 35 % ziarna arabiki, 65 % ziarna robusty.

SKONTAKTUJ SIĘ ! ZAPYTAJ O PRODUKT


INTENSO CLASSICO SASZETKI 7G

Kawa ziarnista Intenso Classico to idealnie dobrana kompozycja ziaren arabiki oraz robusty, pozwalająca uzyskać kremową i aromatyczną kawę o mocnym oraz bardzo wyrazistym smaku. Skład: 65% ziarna arabiki, 35% ziarna robusty.

SKONTAKTUJ SIĘ ! ZAPYTAJ O PRODUKT