flint logo

Kawa Mielona

MORGANTI ORO 250G

Średnio palona, delikatny smak, bogaty aromat. Kawa mielona.

cena brutto: 18.00 PLN


LAVAZZA ORO 250G

Lavazza Qualita Oro to kawa mielona ze 100% zawartością Arabiki, uprawianą w strefie międzyzwrotnikowej Afryki i Ameryki Południowej. Mieszanki ziaren dobierane były przez wyspecjalizowanych kiperów Lavazzy. Wyrafinowany, złożony smak o słodkim zabarwieniu i trwały, wyjątkowy posmak, to dwie podstawowe cechy charakteryzujące Lavazze Qualita Oro. Intensywność i aromatyczny zapach.

cena brutto: 20.00 PLN


LAVAZZA QUALITA ROSSA 250G

Qualita Oro mielona to 100% zawartości Arabiki. Wyjątkowych, wyselekcjonowanych odmian kawy uprawianych w strefie międzyzwrotnikowej Afryki i Ameryki Południowej.
Smakuje doskonale przyrządzana na wiele sposobów: w ekspresie ciśnieniowym, ekspresie przelewowym,
maszynce typy kafeteria a nawet parzona tradycyjnie.

Skład kawy: 100 % Arabica
Ziarnistość: Mielona
Stopień palenia: średni
Zawartość kofeiny: średnia
Opakowanie : 250 g

cena brutto:20.00 PLN


LAVAZZA ESPRESSO 250G

Kawa Lavazza Il Perfetto Espresso można w skrócie określić jako kawę mieloną dla najbardziej wymagających odbiorców. Wyrazisty smak, kremowa konsystencja oraz 100% Arabika to niewątpliwie zalety tej mieszanki ziaren pochodzacych ze Środkowej i Południowej Ameryki.

Lavazza Il Perfetto Espresso nadaje się idealnie na przygotowanie włoskiego espesso.

cena brutto: 20.00 PLN


LAVAZZA IL MATTINO 250G

Kawa Lavazza Mattino to jedna z nowości firmy Lavazza. Mattino to włoska kawa przeznaczona głównie na rynek francuski, głownie do użytku domowego. Lavazza Mattino jest kawą o średnim stopniu palenia oraz mocnym i wyrazistym smaku. Drobno zmielona głównie do ekspresów przelewowych lub do parzenia po turecku.

cena brutto: 13.00 PLN

LAVAZZA SUERTE 250G

Jeśli szukasz mocnej, porannej kawy, średnio palonej, z dużą zawartością kofeiny to Lavazza Suerte jest dla Ciebie. W swoim składzie zawiera 100% ziaren Robusty, o średnim stopniu zmielenia.Kawa doskonale nadaje się do wszelkich sposobów parzenia, czy to do kafetier włoskich czy maszyn przelewowych. Jest również pyszna w połączeniu z mlekiem.

cena brutto: 13.00 PLN

LAVAZZA GUSTO DOLCE 250 G

Silna mieszanka ziaren o zdecydowanym charakterze oraz pełnym, intensywnym i bogatym smaku. Ma czekoladowy posmak i świetnie smakuje z mlekiem. Doskonała o każdej porze dnia. Jest słodszą wersją Lavazzy Crema e Gusto Classico lecz zaspokoi także gusta zwolenników kaw bardziej zdecydowanych.

cena brutto: 18.00 PLN

LAVAZZA GUSTO RICCO 250 G

To silna mieszanka ziaren o pełnym, intensywnym i bogatym smaku. Znakomicie nadaje się dla osób, które lubia delikatnie i niegorzkie kawy. Crema e Gusto ma czekoladowy posmak i świetnie smakuje z mlekiem. Nadaje się do przyrządzania we wszystkich ekspresach do kawy.

Kawa Lavazza Crema e Gusto jest często wybierana jakokawa mielona do biur, szkół oraz urzędów.

cena brutto: 18.00 PLN