flint logo

Kawa Mielona

Lavazza Morganti
Wszystkie

Kawa mielona do ekspresu

Doskonała aromatyczna kawa przyrządzona w odpowiedni sposób, dzięki któremu z palonych ziaren wydobywa się pełny smak i aromat, może być przedmiotem rozkoszowania się zarówno w porze porannej, jak i w przerwie śniadaniowej czy podczas wieczornego spotkania z przyjaciółmi. Jeśli kawa, to tylko szlachetna, przygotowana fachowo w ekspresie ciśnieniowym, dzięki któremu w filiżance pojawia się prawdziwa delicja pozbawiona węglowego mułu. Aby powstał smakowity aromatyczny napar niezbędna jest odpowiednio dobrana kawa mielona do ekspresu, która idealnie sprawdzi się zarówno w postaci czystej, jak i w jednej z dowolnych wariancji – z mlekiem, śmietanką, cukrem czy też innymi smakowymi dodatkami.

Wśród naszych najlepszych gatunków znalazła się doskonała o aromatyczna mieszanka Arabiki i Robusty – Morganti Oro a także otoczona sławą kawa Lavazza, której historia sięga końca XIX wieku i słynnej włoskiej firmy z Turynu.

Lavazza to doskonała kawa mielona do ekspresu, która wyróżnia się delikatnym, pozbawionym goryczy smakiem oraz pełnym bukietem aromatu, jaki może zaspokoić gusta nawet najbardziej wybrednych osób. To nie tylko świetna kawa do lokalu, ale również do biura, w czasie przerwy śniadaniowej czy jako urozmaicenie narady lub konferencji. Dostępna w wielu odmianach smakowych może być dowolnie wybierana zgodnie z upodobaniami świetnie spełniając rolę zarówno w domowych, jak i dużych firmowych urządzeniach ciśnieniowych. Kawa mielona do ekspresu dostępna w większych opakowaniach i efektownych puszkach jest wygodna do przechowywania i parzenia szczególnie tam, gdzie znajdzie się wielu amatorów tego wyjątkowego napoju.