flint logo

Grosmi


GROSMI ELITE

Grosmi Elite jest niepowtarzalną kawą przeznaczoną do kaw mlecznych typu cappuccino lub latte. Dzięki mieszance ziaren Arabiki i Robusty pochodzącej z Afryki i Indii, kawa ta tworzy kompozycję wyjątkowego i nietuzinkowego posmaku czekoladowo-orzechowego. Ziarna pochodzące z tych krajów są delikatne i łagodne w smaku, co powoduje, że zaparzona kawa świetnie komponuje się z deserami i różnego rodzaju słodyczami. Wyjątkowy i delikatny proces palenia kawy sprawia, że kawa Grosmi Elite nie jest gorzka ani kwaśna, co ma decydujący wpływ na jej smak. Dzięki połączeniu ziaren Arabiki i Robusty, kawa ta gwarantuje harmonijny i bogaty aromat. Za sprawą niskiej zwartości kofeiny, kawę Grosmi Elite możemy spożywać nawet kilka razy w ciągu dnia, o dowolnej porze. Kawa Grosmi Elite idealnie nadaje się do parzenia w kawiarkach, ekspresach ciśnieniowych, syfonach kawowych czy zaparzaczach.

cena brutto: 80.00 PLN Opakowanie – 1kg

SKONTAKTUJ SIĘ ! ZAPYTAJ O PRODUKT

GROSMI ZENITH BROWN

Grosmi Zenith to jedna z czołowych kaw pochodząca z weneckiej palarni Grosmi. Jej ziarna są niezwykłymi mieszankami pochodzącymi z Afryki i Indii. Mieszanki te są unikatowe, gdyż potrafią łączyć ze sobą naturalne właściwości ziaren z różnych upraw, z potrzebami smaku na rynek europejski, który staje się coraz to bardziej wymagający. Dzięki temu napar z kawy ma nietuzinkowy, korzenny smak, w którym wyczujemy np. cynamon, a także specyficzny zapach orzechów i czekolady. Kawa Grosmi Zenith dzięki średniemu stopniu palenia jest bardzo aromatyczna, a przy jej parzeniu możemy liczyć na delikatną piankę. Ze względu na niską zawartość kofeiny, jest idealna na każdą porę dnia i na pewno zaspokoi gusta największych smakoszy oraz zagwarantuje pożądane odprężenie.

cena brutto: 102.00 PLN Opakowanie – 1kg

SKONTAKTUJ SIĘ ! ZAPYTAJ O PRODUKT

GROSMI ESPRESSO

Kawa Grosmi Espresso to skład niezwykłej mieszanki ziaren Arabiki pochodzących z Afryki oraz ziaren Robusty z Indii, które tworzą kawę o niskiej zawartości kofeiny. Kawa ta idealnie nadaje się dla osób, które lubią i spożywają dużo kawy w ciągu całego dnia. Dzięki mocnemu paleniu, kawa Grosmi Espresso posiada zdecydowanie intensywniejszy smak. Nie znajdziemy w niej natomiast niepożądanej przez wielu miłośników kawy smaku kwasowości. Dzięki temu, każda filiżanka pozwali delektować się szczególnym i niepowtarzalnym, aksamitnym smakiem i wyjątkowym aromatem. Ze względu na pochodzenie ziaren Arabiki i Robusty z krajów Afryki i Indii, w kawie Grosmi Espresso możemy wyczuć nuty owoców cytrusowych, co daje niezwykłe doznania dla każdego podniebienia.

cena brutto: 75.00 PLN Opakowanie – 1kg

SKONTAKTUJ SIĘ ! ZAPYTAJ O PRODUKT

GROSMI CLASSICA

Kawa Grosmi Classica pochodzi z weneckiej palarni. To mieszanka najwyższej jakości dwóch różnych ziaren – Arabiki pochodzącej z południowej i środkowej Afryki oraz Robusty wywodzącej się z Indii i Azji. Połączenie to gwarantuje bogactwo aromatu i smaku. Dzięki starannemu, a zarazem średniemu paleniu, ziarna kawy mają piękny czekoladowy wygląd, a także pokryte są oleistą powłoką. Kawa Grosmi Classica to gwarancja delikatności smaku, bez uczucia goryczy i kwasowości. Kawa ma dużą zawartość kofeiny, co przekłada się na jej moc i pobudzające właściwości, bez nadmiernego intensywnego smaku. Przede wszystkim jest dedykowana dla osób, które potrzebują energii na cały dzień. Kawa Grosmi Classica umili każdy poranek osobom ceniącym dobry smak, a także tym, którym zależy na odnalezieniu doskonałego aromatu w każdej codziennie wypijanej filiżance kawy.

cena brutto: 72.00 PLN Opakowanie – 1kg

SKONTAKTUJ SIĘ ! ZAPYTAJ O PRODUKT

CAFFE POL VENEZIA BLACK

POLCAFFE VENEZIA BLACK
Mocna i intensywne aromatyczna. Tradycyjna palarnia kawy w Wenecji od 1958. Mieszanka: 50% Arabiki i 50% Robusty. Mieszanka espesso Caffè POL VENEZIA to mieszanka dwóch mocnych odmian z Brazylii i Gwatemali oraz jednej Arabiki z Ameryki Południowej. Ze względu na oddzielne prażenie, mistrz pieczenia zawsze gwarantuje najlepszy wynik pieczenia z ziaren kawy. Nero to espesso o niezwykłej intensywności. Ma gorzki smak i jest zrównoważony gęstą i kremową strukturą. To najsilniejsza odmiana Caffè POL, przede wszystkim jest dedykowana dla osób, które potrzebują energii na cały dzień, a sama palarnia kawy ma wskaźnik intensywności 10 na 10 punktów.

cena brutto: 68.00 PLN Opakowanie – 1kg

SKONTAKTUJ SIĘ ! ZAPYTAJ O PRODUKT