flint logo

Produkty Cremespesso


 

VENDA CAPPUCCINO irish cream

 

Grupa asortymentowa – Cappuccino
Smak – Irish Cream
Charakterystyka – Cappuccino o wyraźnym aromacie Irish Cream z gęstą, kremową pianką i dużą zawartością kawy najwyższej jakości.
Zastosowanie  do automatów. Zalecane dawkowanie 19g/150ml. Gotowego napoju 150ml. Ilość porcji 26 z 1kg
Przydatność do spożycia 12 miesięcy

 

cena brutto: 64.00 PLN   Opakowanie 1kg

SKONTAKTUJ SIĘ !   ZAPYTAJ O PRODUKT

VENDA CAPPUCCINO orzech laskowy


Grupa asortymentowa – Cappuccino
Smak – orzech laskowy
Charakterystyka – Cappuccino o wyraźnym aromacie orzecha laskowego z gęstą, kremową pianką i dużą zawartością kawy najwyższej jakości.
Zastosowanie do automatów. Zalecane dawkowanie 19g/150ml. Gotowego napoju 150ml. Ilość porcji 26 z 1kg
Przydatność do spożycia 12 miesięcy

 

cena brutto: 64.00 PLN   Opakowanie 1kg

SKONTAKTUJ SIĘ !   ZAPYTAJ O PRODUKT

 

Lavazza Preparato per Cappucino 810g

Lavazza Preparato per Cappuccino to prawdziwa innowacja na rynku zabielaczy do kawy. Innowacyjna receptura.
Łączy w sobie lekkość kremowej pianki i prawdziwie mleczny smak. Ze względu na zawartość mleka w proszku, produkt jest bogaty w wartości odżywcze, a przy tym jedna porcja zawiera jedynie 15 kcal!. W procesie produkcyjnym wykorzystano nowoczesną technologię napowietrzania produktu. Dzięki temu otrzymano rewolucyjną puszystość oddającą walory świeżo spienionego, puszystego mleka. Unikalną recepturę pianki zamknięto w nowoczesnym opakowaniu strunowym.

 

cena brutto: 92.00 PLN   Opakowanie 810g

SKONTAKTUJ SIĘ !   ZAPYTAJ O PRODUKT

MOKATE TO GO TOPPING MLECZNY 0,5kg

Produkt o niebywale mlecznym smaku i zapachu. Dzięki Toppingowi Premium kawa z łatwością uzyskuje delikatną i puszystą piankę. Struktura produktu – regularny i bardzo stabilny, drobny granulat – jest gwarancją powtarzalności dozowania i bezawaryjnego działania maszyny vendingowej.

 

cena brutto: 15.00 PLN   Opakowanie 0,5kg

SKONTAKTUJ SIĘ !   ZAPYTAJ O PRODUKT

MOKATE TO GO zabielacz mleczny 1KG

Mokate To Go! to prawdziwa innowacja na rynku zabielaczy do kawy. Niebagatelny smak, innowacyjna receptura, nowoczesny design.
Łączy w sobie niebiańską lekkość kremowej pianki i prawdziwie mleczny smak pochodzący z polskiego mleka. Ze względu na zawartość mleka w proszku, produkt jest bogaty w wartości odżywcze, a przy tym jedna porcja zawiera jedynie 15 kcal!
W procesie produkcyjnym wykorzystano nowoczesną technologię napowietrzania produktu. Dzięki temu otrzymano rewolucyjną puszystość oddającą walory świeżo spienionego, puszystego mleka. Unikalną recepturę pianki zamknięto w nowoczesnym opakowaniu strunowym.

 

cena brutto: 27.00 PLN   Opakowanie 1kg

SKONTAKTUJ SIĘ !   ZAPYTAJ O PRODUKT


VENDA Milk Natural 1000g

Niezbrylające się pełnotłuste mleko vendingowe w postaci granulatu. Idealnie rozpuszczalne, wyśmienicie się pieni i doskonale sprawdza się jako dodatek do kawowych specjałów np. jako mleko do kawy. Nadaje się do stosowania w każdych warunkach pogodowych, bez ograniczeń, do przechowywania po otwarciu. Bez dodatku cukru!. Zastosowanie do automatów napojowych, jako dodatek do kawy

 

cena brutto: 34.00 PLN   Opakowanie 1kg

SKONTAKTUJ SIĘ !   ZAPYTAJ O PRODUKT