flint logo

Dystrybutory Wody

Dystrybutor Wody ISI-T Dystrybutor Wody OVIO OHC-200U
DYSTRYBUTOR WODY HC 66 L

Systematyczne uzupełnianie płynów jest niezwykle ważne dla zdrowia organizmu, dobrej kondycji i samopoczucia, a potrzeba picia nie wiąże się z żadną konkretna porą roku. Latem chętniej sięgamy po zimne napoje, które pozwolą się ochłodzić i zaspokoić pragnienie, zimą bardziej cenimy coś ciepłego na rozgrzanie. Sięganie po szklankę napoju jest znacznie łatwiejsze, jeśli w pobliżu znajdują się dystrybutory wody, które dostarczają jej tyle, ile potrzebuje organizm.

Nie trzeba już pamiętać o zaopatrzeniu w butelki, które zajmują wiele miejsca i szybko wyczerpuje się ich zawartość. Dystrybutory wody zapewnią ją zawsze, kiedy zachodzi taka potrzeba. To doskonałe rozwiązanie zarówno do domu, w którym mieszka liczna rodzina, jak i do firmy lub innych miejsc publicznych, w których przebywający petenci, klienci, goście mogą zaspokoić pragnienie.

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne dystrybutory wody, które spełnią Twoje oczekiwania.

• Nowoczesny, łączący w sobie elementy chromowane i szklane design modeli ISI-T sprawia, że doskonale wpasują się w każde otoczenie, zarówno w biurze, jak i w holu teatru czy przychodni lekarskiej.
• Niewielkie rozmiary modelu Futura pozwolą go wkomponować w każde, nawet najmniejsze wnętrze, włącznie z opcją podwieszenia na ścianie.

Innowacyjne dystrybutory wody to również możliwość wyboru pomiędzy wodą gorącą, ciepłą lub zimną, a nawet gazowaną. Nowoczesne rozwiązania elektroniczne umożliwiają intuicyjne dotykowe sterowanie urządzeniem, dzięki czemu dozowanie wody jest proste dla każdego. Wybierając jeden z dystrybutorów zapewnisz bardziej ekonomiczny, bardziej komfortowy i przede wszystkim stały dostęp do wody bez problematycznych, energochłonnych czajników elektrycznych czy setek zajmujących miejsce butelek.