flint logo

Filtry


AQUA QUELL 1.5

Aqua Quell 1.5 to wkład filtracyjny o wydajności 1500 litrów wody (dla twardości 10KH). Skutecznie chroni przed kamieniem, redukuje nieprzyjemny smak i zapach wody. Filtry Wody Brita doskonale nadają się do użycia w Ekspresach Do Kawy, Maszynach Vendingowych, Piecach czy Parownikach. Regulacja obejścia wody niefiltrowanej odbywa sie bezpośrednio na wkładzie przy pomocy zaślepki/klucza wg tabeli w instrukcji załączonej do filtra.

SKONTAKTUJ SIĘ !   ZAPYTAJ O PRODUKT

FILTR BRITA INTENZA

Wkład filtrujący BRITA INTENZA ogranicza proces odkładania się kamienia, przedłużając w ten sposób żywotność Twojego ekspresu do kawy.
Unikalny INTENZA Aroma System pozwala dostosować proces filtracji do lokalnej wody aby wzmocnić smak i aromat kawy espesso. Zawarty w nim węgiel aktywny redukuje ilość zawartych w wodzie substancji negatywnie wpływających na jej smak i zapach (osady wapienne , substancje organiczne, chlor i.t.p.)

cena brutto: 46.00 PLN

SKONTAKTUJ SIĘ !   ZAPYTAJ O PRODUKT

SAECO AQUA CLEAN

Oryginalny filtr wody marki Saeco AquaClean CA6903/00. Dzięki opatentowanemu filtrowi Saeco nie trzeba odkamieniać ekspresu, zanim nie przepłynie przez niego 5 tys. filiżanek wody*. Wkład filtrujący powinien być wymieniany co 3 miesiące. Filtr ogranicza osadzanie się w ekspresie szkodliwego kamienia, który jest jedną z najczęstszych przyczyn jego awarii. Dzięki filtrowi z mikroskopijnymi otworami ekspres nie zatyka się, a co najważniejsze blokuje wszelkie zanieczyszczenia. Dzięki temu woda w Twoim ekspresie jest dokładnie oczyszczona i świeża.

SKONTAKTUJ SIĘ !   ZAPYTAJ O PRODUKT

 

BRITA PURITY C150 QUELL ST

Wkłady filtracyjne PURITY C Quell ST – przeznaczone dla gastronomii, cateringu i automatów z napojami – redukują twardość węglanową wody pitnej i zapobiegają osadzaniu się kamienia w podłączonych urządzeniach końcowych. Czynnik filtrujący wiąże jony metali ciężkich np. ołowiu i miedzi. Redukuje mętność wody a także zanieczyszczenia pochodzenia organicznego wpływające na smak wody. Usuwane są pozostałości chloru w wodzie filtrowanej a także w wodzie z obejścia. Typowe obszary zastosowań wkładów filtracyjnych PURITY C to przelewowe i ciśnieniowe ekspresy do kawy, maszyny do serwowania napojów zimnych i ciepłych, oraz parniki i piekarniki.

SKONTAKTUJ SIĘ !   ZAPYTAJ O PRODUKT

3M P124BN-E

Filtr wody 3M TM model P124BN-E.
System zastosowany w filtrze pomaga zapewnić wysokiej jakości wodę do espesso i napojów na bazie espesso z szybkościami do 0,5 gpm (1,9 lpm). Żywica jonowymienna słaby kwas o dużej pojemności, redukuje jony wapnia i magnezu. Węgiel aktywny redukuje smak i zapach chloru i gorycz związana z niską jakością wody.

SKONTAKTUJ SIĘ !   ZAPYTAJ O PRODUKT


Atlantis Hydra Mix76 Filter

Atlantis Hydra Mix 76 łączy w sobie technologię specjalnych żywic do redukcji twardości węglanowej (bez zmiany poziomu pH wody) z węglem aktywnym pokrytym jonami srebra.
Posiada regulowany by –pass (0 – 40%) który pozwala precyzyjnie dobrać wydajność filtra usuwając chlor, substancje organiczne oraz metale ciężkie bez nadmiernej redukcji twardości wody. Filtr wyposażony jest w dwa króćce przyłączeniowe o średnicy 10 mm.

SKONTAKTUJ SIĘ !   ZAPYTAJ O PRODUKT