flint logo

Chemia


SAECO DO MYCIA OBWODÓW MLECZNYCH

Środek Saeco Perfekt Clean skutecznie czyści przewody układów do spieniania mleka ekspresów linii Primea. Aby zapewnić poprawne funkcjonowanie ekspresu radzimy stosowanie środka, gdy ekspres sygnalizuje taką konieczność oraz gdy zalecą to jego instrukcje obsługi i konserwacji.

cena brutto: 35.00 PLN

SKONTAKTUJ SIĘ !   ZAPYTAJ O PRODUKT

SAECO DO USUWANIA KAMIENIA

Płyn odkamieniający Saeco usuwa osad wapienny powstający w wyniku podgrzewania wody. Tylko regularne usuwanie osadów wapiennych pozwoli na długie, sprawne działanie ekspresu, a ponadto pozwoli na uniknięcie potencjalnych uszkodzeń i kosztownych napraw. Odkamienianie ekspresu powinno odbywać się regularnie. Nie szkodzi artykułom spożywczym.

Pojemność: 250 ml.

cena brutto: 24.90 PLN

SKONTAKTUJ SIĘ !   ZAPYTAJ O PRODUKT

SAECO COFFEE OIL REMOVER

Tabletki odtłuszczające Saeco CA6704 usuwają wszystkie resztki oleju kawowego, zapewniając płynne działanie ekspresu do kawy.
Przedłuż okres eksploatacji ekspresu i w pełni ciesz się jego możliwościami. Aby zapewnić doskonałe działanie urządzenia na długi czas, należy je czyścić co miesiąc lub po przygotowaniu 500 filiżanek kawy. Regularna konserwacja zapewnia lepszy smak i aromat kawy przygotowanej w ekspresie Saeco.

 

SKONTAKTUJ SIĘ !   ZAPYTAJ O PRODUKT

 

TERSO DO MYCIA OBWODÓW MLECZNYCH

Płyn do czyszczenia dysz i zbiorników do mleka w ekspresach ciśnieniowych. Usuwa osad mleczny i zawarte w nim bakterie.
Tylko regularne usuwanie osadów wapiennych pozwoli na długie, sprawne działanie ekspresu, a ponadto pozwoli na uniknięcie potencjalnych uszkodzeń i kosztownych napraw.Nadaje się do wszystkich ekspresów ciśnieniowych dostępnych na rynku.

cena brutto: 52.00 PLN

SKONTAKTUJ SIĘ !   ZAPYTAJ O PRODUKT

TERSO CLEAN – ATEL

Proszek Terso Clean do czyszczenia grup w profesjonalnych ekspresach do kawy. Likwiduje osad w głowicach, zaworach i przewodach grup ekspresów. Proszek nadaje się do wszystkich ekspresów kolbowych dostępnych na rynku

Opakowanie  900g

cena brutto: 55.00 PLN

SKONTAKTUJ SIĘ !   ZAPYTAJ O PRODUKT

PULY CAFF PUDER

Proszek PULY Caff Plus do czyszczenia grup w profesjonalnych ekspresach do kawy. Likwiduje osad w głowicach, zaworach i przewodach grup ekspresów. Proszek nadaje się do wszystkich ekspresów kolbowych dostępnych na rynku.

Opakowanie  900g

SKONTAKTUJ SIĘ !   ZAPYTAJ O PRODUKT

PULY GRIND DO CZYSZCZENIE MŁYNKÓW

Pojedyncze Saszetki – 15g czyszczących kryształów bezglutenowych na saszetkę. Specjalnie zaprojektowane do szybkiego i skutecznego czyszczenia urządzeń do kawy. To bardzo stężone kryształy czyszczą młynek do kawy szybko i skutecznie, usuwania starych pozostałości kawy i zapachów od łopatek młynka i części wewnętrznych. Łatwy w użyciu, wystarczy uruchomić młynek z zawartością saszetki zamiast ziaren kawy, aby przedłużyć żywotność sprzętu.

ZSKONTAKTUJ SIĘ !   ZAPYTAJ O PRODUKT

TAR NM ODKAMIENIAJĄCO-ODTŁUSZCZAJĄCY

Preparat odkamieniający o silnych właściwościach odtłuszczających, nie pieni się kolorowy wskaźnik pozwala na sprawdzenie neutralizacji produktu. Nie działa agresywnie na uszczelki oraz gumowe i plastikowe elementy nie zawiera kwasu chlorowodorowego, rozpuszcza kamień kotłowy na każdym rodzaju powierzchni, nie niszcząc jej.

SPEŁNIA WYMAGANIA PRZEPISÓW DOTYCZĄCYCH PROCESÓW I PREPARATÓW STOSOWANYCH DO CZYSZCZENIA MATERIAŁÓW I PRZEDMIOTÓW PRZEZNACZONYCH DO KONTAKTU Z ARTYKUŁAMI SPOŻYWCZYMI, PRODUKTAMI I NAPOJAMI DLA ZWIERZĄT I LUDZI.

cena brutto: 89.00 PLN

SKONTAKTUJ SIĘ !   ZAPYTAJ O PRODUKT