flint logo

Polecane ekspresy do kawy – TOP 5

Polecane ekspresy do kawy – TOP 5

Polecane ekspresy do kawy – TOP 5 profesjonalnych urządzeń dla wymagających

 

Wybór profesjonalnego ekspresu do kawy to niełatwa decyzja, zwłaszcza obecnie, kiedy na rynku dostępne są setki rozwiązań bardziej i mniej znanych producentów, a oferowane urządzenia zdają się praktycznie niczym od siebie nie różnić, oprócz ceny oczywiście. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy zestawienie pięciu najczęściej wybieranych ekspresów do kawy z naszej oferty urządzeń profesjonalnych.

 

TOP5:NectaKalea – nowa droga do oferowania wysokiej jakości kawy

 

Eleganckie, łatwe w obsłudze urządzenie przeznaczone do serwowania idealnie przygotowanych drinków karowych – od włoskiej kawy espresso po pianę cappuccino i latte macchiato.

 

TOP4: Idea Restyle Cappuccino odSaeco – nowy wygląd i nowe możliwości

 

Designerskie, a zarazem funkcjonalne i łatwe w obsłudze urządzenie wyposażone w komfortowy wyświetlacz i kolorowe ikony. Umożliwia serwowanie napojów z listy oraz przygotowywanie kawy zgodnie z indywidualnymi preferencjami klienta.

 

TOP3: Gaggia la Radiosa – pierwsza superautomatyczna maszyna profesjonalna GaggiaMilano

 

Urządzenie umożliwia wybór napojów za pomocą wyświetlacza pojemnościowego o wysokiej rozdzielczości. Sam ekspres jest natomiast wyposażony w jednostkę zaparzającą, która pozwala dozować espresso najwyższej jakości. Gaggia la Radiosa posiada również nowy system dozowania świeżego mleka, co umożliwia przygotowanie gorących oraz zimnych napojów mlecznych na bazie spienionego mleka. Jednym z największych atutów oferowanego rozwiązania jest zintegrowana łączność Wi-Fi i Bluetooth umożliwiająca zdalne zarządzanie maszyną.

 

TOP2: PhedraEvp Cappuccinood Saeco – design, funkcjonalność i wydajność

 

PhedraEvp Cappuccinodaje możliwość przygotowania wszystkich rodzajów kaw czarnych i mlecznych. Urządzenie jest zaopatrzone także w dyszę gorącej wody, dzięki czemu można szybko podać także herbatę lub inny napar. Do wyboru mamy aż 8 napojów kawowych oraz produkty instant. Wszystkie dostępne warianty są wyświetlone na kolorowym ekranie dotykowym LCD, co znacząco ułatwia obsługę.Ekspres można podłączyć do sieci wodnej lub pracować na wbudowanym pojemniku na wodę o pojemności 3,5 litra.

 

TOP1: NectaKarisma – do użytku codziennego w kawiarniach i restauracjach 

 

Karismato automatyczny ekspres do kawy o wysokiej wydajności (do 200 filiżanek na godzinę) i łatwości użytkowania. Szerokie menu wraz z dużym interaktywnym ekranem dotykowym umożliwiają szybką i optymalną obsługę klientów, szczególnie w godzinach szczytu. Urządzenie oferuje szeroki wybór gorących napojów na bazie kawy ziarnistej ze świeżym mlekiem oraz napojów rozpuszczalnych. Karisma wyróżnia się kompaktowym rozmiarem i eleganckim designem, który doskonale wpisuje się w przestrzeń każdego lokalu.

 

Profesjonalny serwis

 

Decydując się na zakup lub dzierżawę profesjonalnego ekspresu do kawy warto wiedzieć, gdzie szukać pomocy na wypadek awarii. Nasza firma specjalizuje się w serwisowaniu ekspresów do kawy użytkowanych w kawiarniach, restauracjach, centrach konferencyjnych, ośrodkach wypoczynkowych i wielu innych miejscach. Zapewniamy krótki czas reakcji oraz sprawne usuwanie usterek, co przekłada się na ograniczenie strat wynikających z postoju urządzenia do absolutnego minimum.