flint logo

Pascucci


PASCUCCI GOLD 1000G

Pascucci Gold Mieszanka kawy idealna dla najbardziej wymagających smakoszy. Nie jest zbyt mocna, delikatne nuty goryczy. Zawiera w sobie najlepsze cechy kaw Pascucci. Jest skomponowana z najwyższej jakości ziaren arabiki. Jedna filiżanka aromatycznego espesso zawiera ok. 1,5% kofeiny. Skład: 90 % ziarna arabiki, 10% ziarna robusty.

cena brutto: 148.00 PLN Opakowanie – 1kg

SKONTAKTUJ SIĘ ! ZAPYTAJ O PRODUKT


PASCUCCI VENDING 1000G

Caffe PASCUCCI VENDING to mieszanka najlepszych arabik i robust z całego świata. Uznana palarnia PASCUCCI stworzyła kawę mocno paloną z fantastyczną pianką i bardzo mocnym aromacie. Świetnie nadaje się do profesjonalnych automatów vendingowych jak i domowych automatów ciśnieniowych. Fantastycznie smakuje w kompozycjach mlecznych.

cena brutto: 67.00 PLN Opakowanie – 1kg

SKONTAKTUJ SIĘ ! ZAPYTAJ O PRODUKT


PASCUCCI EXTRA BAR MILD 1000G

Pascucci Mild Mieszanka oferowana ze względu na swoje wyjątkowe cechy, nie jest ona zbyt mocna ani zbyt słaba. Wszystko to dzięki użyciu najwyższej jakości ziaren arabiki z dodatkiem niewielkiej ilości ziaren robusty pochodzących z plantacji w Ameryce Południowej. Filiżanka aromatycznego espesso zawiera ok. 2% kofeiny. Skład: 80 % ziarna arabiki, 20 % ziarna robusty.

cena brutto: 135.00 PLN Opakowanie – 1kg

SKONTAKTUJ SIĘ ! ZAPYTAJ O PRODUKT


PASCUCCI DECAFFEINATO 1KG

Pascucci stworzył doskonałą mieszankę kawy bezkofeinowej, w odniesieniu do włoskiej tradycji. Zrównoważony smak. Mieszanka aromatyczna jak espesso.

cena brutto: 134.00 PLN Opakowanie – 1kg

SKONTAKTUJ SIĘ ! ZAPYTAJ O PRODUKT