Mój świat kawy i herbaty


Przepisy kawowe

Zobacz więcej >
Zobacz więcej >
Zobacz więcej >
Zobacz więcej >
Zobacz więcej>
Zobacz więcej >
Zobacz więcej >
Zobacz więcej >
Zobacz więcej >
Zobacz więcej >
Zobacz więcej >

Promocje

Ekspres do kawy Royal Gran Crema przygotuje wyśmienity napój zarówno z kawy ziarnistej, jak i mielonej. Za jednym naciśnięciem guzika można otrzymać kawę espresso, ristretto lub czarną o żądanej mocy, ilości i temperaturze oraz automatycznie ubić gęstą mleczną piankę i podgrzać wodę na herbatę. Ekran LCD i wyraźnie rozmieszczone przyciski wyboru napoju pomagają łatwo obsługiwać ekspres i obserwować wykonywane przez niego czynności. Całkowicie automatyczne programy czyszczenia. Dzięki powiększonym pojemnikom (na wodę, kawę ziarnistą i fusy), ten ekspres sprawdzi się nie tylko w domu, ale i w biurze.

KAWA ZE ŚWIEŻO MIELONYCH ZIAREN ZA JEDNYM PRZYCISKIEM Tylko za jednym naciśnięciem guzika przygotujecie doskonały napój ze swojej ulubionej kawy ziarnistej, a jeśli macie Państwo ochotę na kawę z gęstą pianką mleczną, to ją przygotuje dla Was automatyczny spieniacz mleka. System podgrzewania działa nadzwyczaj szybko, dlatego można szykować jeden kubek kawy po drugim.

SMAK KAWY WEDŁG GUSTU Funkcja pamięci pozwala na zaprogramowanie mocy kawy, jej ilości i temperatury, które dodatkowo można regulować.

Firma LOYD specjalnie dla sektora HoReCa przygotowała serię smakowych herbat ekspresowych. Małe opakowania po 20 sztuk torebek herbaty są dostępne w 12 smakach: czarna o smaku cytrusów, czarna o smaku cytryny, zielona, zielona o smaku ananasa, rooibos o smaku miodu i wanilii, mięty pieprzowej, o smaku dzikiej róży i maliny, o smaku truskawki, o smaku owoców leśnych. Duże opakowania po 100 sztuk w trzech smach: Earl Grey, Ceylon, Gold. Wszystkie herbaty w ciągłej ofecie.

 

Najnowszy produkt  firmy Lavazza Cremespresso do robienia mrożonych napojów na bazie mleka i kawy w konsystencji lodów o różnych smakach.

Największa innowacja od czasu wynalezienia lodów. Niesamowite połączenie Lavazza espresso z mlekiem, śmietaną i bazą Cremespresso.