flint logo

Młynki

GAGGIA młynki do kawy

Czy wiesz, że na jakość parzonej kawy wpływa również mielenie ziaren? To w ziarnach zamknięta jest bowiem kwintesencja doskonałego smaku i aromatu. Dlatego w profesjonalnym przyrządzaniu kawy istotną rolę odgrywają młynki. Takie, które pozwolą zmielić kawę do pożądanej wielkości drobin, nie wpływając w żaden sposób na ich walory smakowe.

Jeśli zależy Ci na przyrządzaniu smacznego napoju, który wyróżnia się doskonałym smakiem, postaw na niezawodne młynki Gaggia.
Gaggia to producent ekspresów do kawy, które wyróżniają się doskonałą jakością. Podobnie jest z młynkami, które wyciągają z palonych ziaren to, co najlepsze. Wyciągają pełnię smaku i aromatu, dzięki czemu przygotowywana kawa smakuje jeszcze lepiej. Młynki do kawy Gaggia wyróżniają się kompaktowymi rozmiarami. Są przy tym estetycznie wykonane, nawiązując do nowoczesnego stylu. Wybrane modele posiadają wbudowany pojemnik na ziarnistą kawę, co zwiększa komfort przechowywania oraz eliminuje konieczność ciągłego dosypywania ziaren.

Dlaczego warto postawić na młynki do kawy Gaggia?

• Wysoka jakość i estetyka wykonania.
• Trwałość i niezawodność – przez długi okres użytkowania.
• Wydajność – mielenie nawet 8-10 kg kawy na godzinę.
• Możliwość skorzystania z licznika dawkowania.
• Obecność dozownika zmielonej kawy.

Młynki Gaggia to niezawodny sprzęt, pozwalający uzyskać idealnie zmielone ziarna. Już teraz zapoznaj się z naszą ofertą. W razie potrzeby służymy doradztwem, pomagając wybrać sprzęt dostosowany do Twoich oczekiwań

SAECO młynki do kawy

Także od jakości młynka zależy smak i aromat przyrządzanej kawy. Bez względu na to, czy chcesz przygotowac napój parzony tradycyjnie czy też w ekspresie (ciśnieniowym lub przelewowym), młynek może okazać się niezbędny. Szczególnie, jeśli korzystasz z kawy ziarnistej. To właśnie mielenie pozwala wydobyć z każdego ziarna jego kwintesencję. Kwintesencję smaku i aromatu.

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne młynki Saeco, dzięki którym nadasz ziarnom odpowiedni poziom zmielenia. Dostępne w asortymencie modele posiadają szereg praktycznych funkcji pozwalających na wydajne i komfortowe mielenie – bez względu na to, jak dużo ziaren trzeba poddać temu procesowi.

Dlaczego warto postawić na młynki Saeco?

• Wysoka jakość wykonania – z dbałością o detale.
• Wysoka estetyka wykonania – w nowoczesnym stylu.
• Możliwość regulacji stopnia zmielenia ziaren.
• Wygodny pojemnik na kawę ziarnistą.
• Metalowe żarna nie powodują nagrzewania ziaren – nie wpływa to na smak.
• Stanowią zautomatyzowany odpowiednik ręcznych młynków.
• Polecane przez koneserów.

Saeco to lider w zakresie produkcji ekspresów do kawy. Także oferowane przez firmę młynki stanowią wyznacznik niezawodności i trwałości. To połączenie tradycji ostrzy żarnowych z pełną automatyzacją, które zapewnia maksymalne zadowolenie użytkowania. Już teraz zapoznaj się z ofertą. Proponujemy niezawodne młynki do kawy Saeco, które spełnią oczekiwania nawet największych koneserów.

GAGGIA M5D RED

Profesjonalny młynek do kawy Gaggia M5D jest idealnym rozwiązaniem dla kawiarni i usług gastronomicznych. Urządzenie charakteryzuje się wysoką wydajnością i funkcjonalnością. Młynek posiada śrubę mikrometryczną, za pomocą której z łatwością ustawimy wielkość mielenia, regulowana ilość kawy 5,5 g do 9,5 g. Tak skonstruowane urządzenie umożliwia ustawienie młynka pod każdą, nawet najbardziej wymagającą kawę.
Moc: 250 Wat. Żarna: Ø 58 mm. Prędkość: 1400 r.p.m. Pojemnik na kawę ziarnistą: 1,0 kg. Zasilanie: 230 V/50 Hz. Masa urządzenia: 8,5 kg. Wymiary: 190x310x505 mm.
Sample Description

GAGGIA M5D SILVER

Profesjonalny młynek do kawy Gaggia M5D jest idealnym rozwiązaniem dla kawiarni i usług gastronomicznych. Urządzenie charakteryzuje się wysoką wydajnością i funkcjonalnością. Młynek posiada śrubę mikrometryczną, za pomocą której z łatwością ustawimy wielkość mielenia, regulowana ilość kawy 5,5 g do 9,5 g. Tak skonstruowane urządzenie umożliwia ustawienie młynka pod każdą, nawet najbardziej wymagającą kawę.
Moc: 250 Wat. Żarna: Ø 58 mm. Prędkość: 1400 r.p.m. Pojemnik na kawę ziarnistą: 1,0 kg. Zasilanie: 230 V/50 Hz. Masa urządzenia: 8,5 kg. Wymiary: 190x310x505 mm.
Sample Description

SAECO ULISSE COFFEE GRINDER

Profesjonalny Młynek z żarnami metalowymi przeznaczony do gastronomii. Dzięki swej budowie zapewnia doskonałą jakość mielenia. Wysokiej klasy elektryczny młynek do kawy,  jest bardzo prosty i wygodny w użyciu, posiada duży zbiornik z tworzywa sztucznego w którym znajduje się ziarno kawy. Podczas pracy młynek sam pobiera ziarna i mieli na wybraną grubość, którą regulujemy w miare potrzeby.. Młynek posiada także regulację czasu mielenia kawy, dzięki której wyłącza się automatycznie, kiedy odpowiednia nam ilość ziaren zostanie zmielona. Dzięki temu kawa będzie zawsze świeża i aromatyczna.
Dane techniczne Model Ulisse Wymiary (szer. x głęb. x wys.) w mm 230 x 270 x 615 Waga 13,5 kg Młynek z regulacją stopnia zmielenia tak Regulacja ilości kawy zużywanej na 1 cykl 5,5-9 g Pojemność pojemnika na kawę w ziarnach 1,5 kg Napięcie / moc znamionowa 230V 50Hz / 350 W Młynek z metalowymi żarnami tak, średnica 64 mm
Sample Description

 

SAECO M50 GRINDER

Młynek dozujący M50 jest idealnym dodatkiem do profesjonalnego ekspresu do kawy SE 50. Ma nowoczesny design z lampkami LED, mocną obudową ze stali nierdzewnej i może zagwarantować wysoką wydajność.
  • Konstrukcja: Stal nierdzewna
  • Pojemność pojemnika na ziarna kawy: 450 gr
  • Stożkowe żarna
  • 30 ustawień grubości mielenia
  • Wymiary(mm): 150 x 420 x 240
  • Waga 3,2 kg
  • Zasilanie: 220-240 V / 50-60 Hz
Sample Description