Mój świat kawy i herbaty


Przepisy kawowe

Zobacz więcej >
Zobacz więcej >
Zobacz więcej >
Zobacz więcej >
Zobacz więcej>
Zobacz więcej >
Zobacz więcej >
Zobacz więcej >
Zobacz więcej >
Zobacz więcej >
Zobacz więcej >

Kawa ziarnista do ekspresu

Kawa ziarnista do ekspresu

Dobrej klasy ekspres oraz umiejętności przyrządzania kawy to dopiero połowa sukcesu. Doskonały smak oraz aromaty zależy w dużej mierze od jakości palonych ziaren. Kawa już zmielona nie jest w stanie zapewnić świeżego aromatu na długi czas. Przechowywana w nawet najbardziej szczelnych opakowaniach, i tak straci po pewnym czasie swój pobudzający zapach. Dlatego kawa ziarnista to najlepsze rozwiązanie, jeśli chcesz przygotować maksymalnie aromatyczny napój. To właśnie mielenie sprawia, że z ziaren wydobywa się przyjemny zapach. Dzięki temu przyrządzana kawa będzie smakować wyjątkowo – jak w prawdziwej włoskiej kawiarence. I właśnie taką możesz odszukać w naszym asortymencie.

Najlepsza kawa ziarnista w atrakcyjnej cenie

W naszej ofercie znajduje się najwyższej jakości kawa do ekspresu pochodząca od renomowanych producentów, m.in. Lavazza, Intenso, Grosmi, Segafredo Zanetti, Dallmayr. Dostępna w różnych porcjach wagowych (250 g, 500 g, 1000 g), co pozwala dopasować do aktualnego zapotrzebowania na konkretne gatunki.

Dostępna w naszej ofercie kawa ziarnista dostępna jest w kilku wariantach:
• 100% Arabica,
• 50% Arabica, 50% Robousta.

Przyrządzisz z nich nie tylko aromatyczne espresso, ale i cafe latte, macchiato czy cappuccino. Oferowana kawa do ekspresu różni się intensywnością smaku i aromatu. Proponujemy gatunki delikatniejsze oraz mocniejsze – takie zróżnicowanie pozwala dopasować moc naparu do kubków smakowych klientów kawiarni, barów czy kafejek, a także pracowników biura. Już teraz zapoznaj się z naszą ofertą i zamów kawę najwyższej jakości. Twoi goście na to zasługują.

 

Strona 1 z 5