Mój świat kawy i herbaty


Przepisy kawowe

Zobacz więcej >
Zobacz więcej >
Zobacz więcej >
Zobacz więcej >
Zobacz więcej>
Zobacz więcej >
Zobacz więcej >
Zobacz więcej >
Zobacz więcej >
Zobacz więcej >
Zobacz więcej >

GAGGIA Młynki

GAGGIA młynki do kawy

Czy wiesz, że na jakość parzonej kawy wpływa również mielenie ziaren? To w ziarnach zamknięta jest bowiem kwintesencja doskonałego smaku i aromatu. Dlatego w profesjonalnym przyrządzaniu kawy istotną rolę odgrywają młynki. Takie, które pozwolą zmielić kawę do pożądanej wielkości drobin, nie wpływając w żaden sposób na ich walory smakowe.

Jeśli zależy Ci na przyrządzaniu smacznego napoju, który wyróżnia się doskonałym smakiem, postaw na niezawodne młynki Gaggia.
Gaggia to producent ekspresów do kawy, które wyróżniają się doskonałą jakością. Podobnie jest z młynkami, które wyciągają z palonych ziaren to, co najlepsze. Wyciągają pełnię smaku i aromatu, dzięki czemu przygotowywana kawa smakuje jeszcze lepiej. Młynki do kawy Gaggia wyróżniają się kompaktowymi rozmiarami. Są przy tym estetycznie wykonane, nawiązując do nowoczesnego stylu. Wybrane modele posiadają wbudowany pojemnik na ziarnistą kawę, co zwiększa komfort przechowywania oraz eliminuje konieczność ciągłego dosypywania ziaren.

Dlaczego warto postawić na młynki do kawy Gaggia?

• Wysoka jakość i estetyka wykonania.
• Trwałość i niezawodność – przez długi okres użytkowania.
• Wydajność – mielenie nawet 8-10 kg kawy na godzinę.
• Możliwość skorzystania z licznika dawkowania.
• Obecność dozownika zmielonej kawy.

Młynki Gaggia to niezawodny sprzęt, pozwalający uzyskać idealnie zmielone ziarna. Już teraz zapoznaj się z naszą ofertą. W razie potrzeby służymy doradztwem, pomagając wybrać sprzęt dostosowany do Twoich oczekiwań.