Mój świat kawy i herbaty


Przepisy kawowe

Zobacz więcej >
Zobacz więcej >
Zobacz więcej >
Zobacz więcej >
Zobacz więcej>
Zobacz więcej >
Zobacz więcej >
Zobacz więcej >
Zobacz więcej >
Zobacz więcej >
Zobacz więcej >

Ekspresy Gaggia

Ekspresy do kawy Gaggia

Aromatyczna kawa o doskonałym smaku to zasługa dobrego gatunku ziaren oraz profesjonalnego ekspresu. Gaggia świetnie zdaje sobie z tego sprawę, dlatego produkuje niezawodne ekspresy. Jednocześnie stale udoskonala oferowany urządzenia pozwalające przyrządzić kawę, która zadowoli każdego miłośnika czarnego napoju.

Ekspresy do kawy tej marki stanowią połączenie nowoczesnych technologii z tradycją parzenia. Urządzenia wydobywają ze zmielonych ziaren pełnię smaku i aromatu. Pozwalają rozkoszować się każdym jej łykiem.
W naszej ofercie znajdziesz ekspresy Gaggia, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Przyrządzony z nich napój zaskakuje swoim zdecydowanym smakiem i pobudzającym zapachem.

Proponujemy ekspresy do kawy Gaggia:

• profesjonalne – do biura,
• automatyczne HoReCa,
• kolbowe HoReCa.

Doskonała jakość i świetne parametry przekładają się na wyjątkowo aromatyczną kawę – taką, której nie powstydziłaby się nawet najlepsza włoska kawiarenka. Dostępne w naszej ofercie modele różnią się parametrami oraz funkcjami, co pozwala dostosować ekspresy Gaggia do indywidualnych potrzeb. Sprzęt wyróżnia się eleganckim designem. Dbałość o najmniejsze nawet detale sprawia, że urządzenia wpiszą się w każdą aranżację – bez względu na styl. Będą ciekawą ozdobą każdego biura czy kuchni. Jeśli chcesz zakupić niezawodny ekspres do kawy, Gaggia to strzał w dziesiątkę. Wysoka jakość wykonania oraz zastosowanie nowoczesnych technologii sprawia, że przyrządzanie kawy jeszcze nigdy nie było tak proste.
Zapoznaj się z pełną ofertą już teraz – w razie potrzeby jesteśmy do Twojej dyspozycji.