Mój świat kawy i herbaty


Przepisy kawowe

Zobacz więcej >
Zobacz więcej >
Zobacz więcej >
Zobacz więcej >
Zobacz więcej>
Zobacz więcej >
Zobacz więcej >
Zobacz więcej >
Zobacz więcej >
Zobacz więcej >
Zobacz więcej >

Ekspresy Bravilor

Ekspresy do kawy Bravilor

Pyszna i aromatyczna kawa z ekspresu przelewowego? Tak, pod warunkiem że przyrządzasz ją w profesjonalnym urządzeniu. Bravilor to marka będąca synonimem najwyższej jakości z maksymalną wydajnością. Z takiego połączenia mogły powstać tylko niezawodne ekspresy do kawy Bravilor. Mając świadomość, jak ważne jest przyrządzanie aromatycznej kawy, oferujemy profesjonalne przelewowe ekspresy Bravilor. Niezwykle wydajne, pozwalają na przyrządzenie nawet 140 filiżanek w ciągu godziny. Krótki czas zaparzania sprawia, że na aromatyczną i pyszną kawę nie trzeba długo czekać. Ekspresy do kawy Bravilor dedykowane są przede wszystkim zastosowaniu komercyjnemu. Świetnie sprawdzą się zarówno w biurze, jak i mniejszym hotelu, restauracji czy teatrze.

Oferowane przez nas ekspresy wyróżniają się wysoką estetyką wykonania. Marka zadbała o każdy szczegół, dzięki czemu urządzenia posiadają elegancki charakter. Różnią się parametrami w zakresie wydajności, co pozwala na wyrób odpowiedniego sprzętu.

Dlaczego warto postawić na ekspresy Bravilor?

• W pełni automatyczne wyróżniają się łatwą obsługą.
• Doskonała jakość wykonania widoczna w każdym detalu.
• W komplecie dzbanki.
• Możliwość zaparzenia kawy z maksymalną ilością kofeiny.
• Wskaźnik do odkamieniania.
• Sygnalizują zakończoną pracę urządzenia („kawa jest gotowa”) .

Już teraz zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz ekspres dopasowany do Twoich oczekiwań. Marka Bravilor zasługuje na Twoje zaufanie.