Mój świat kawy i herbaty


Przepisy kawowe

Zobacz więcej >
Zobacz więcej >
Zobacz więcej >
Zobacz więcej >
Zobacz więcej>
Zobacz więcej >
Zobacz więcej >
Zobacz więcej >
Zobacz więcej >
Zobacz więcej >
Zobacz więcej >

Kawa w saszetkach

Kawa w saszetkach

Błyskawiczne zaparzanie kawy to cecha, którą ceni wiele osób będących w ciągłym pośpiechu, zatrzymujących się tylko na chwilę w przerwie między jednym zajęciem a drugim. To właśnie dla nich do minimum została uproszczona procedura parzenia porannej czy biurowej kawy, dziś już możliwa dzięki saszetkom. Niewielkie opakowania z naturalnej włókniny zawierają w sobie około 7 g czarnego mielonego uniwersalnie ziarna, które stanowi dokładnie taką porcję, jakiej wymaga jedna filiżanka. Kawa w saszetkach o dopracowanej wielkości świetnie pasuje do każdego ekspresu z kolbą, w którym można ją przygotować zaledwie w kilka chwil. To idealne rozwiązanie podczas przerwy śniadaniowej, kiedy czasu jest niewiele, a przygotowywanie w turystycznych biurowych warunkach wyszukanych kompozycji nie zdaje egzaminu.

Kawa w saszetkach gwarantuje pełnię smaku zamkniętych w niej ziaren i przede wszystkim możliwość przygotowania jej dosłownie w biegu. To idealny zakup do każdej firmy, hotelu, lokalu bistro, w którym liczy się czas wydawania posiłków w nieco spartańskich warunkach. To również dobry zakup do domu, w którym spożywa się wiele kawy, a na jej przygotowanie często brakuje czasu.

Dostępna w naszej ofercie kawa w saszetkach to smaczne i aromatyczne kompozycje brazylijskiej Arabiki, doskonale znanej pod wyszukanymi nazwami, cieszącymi się dobrą sławą wśród amatorów czarnego napoju, z różnym procentowym dodatkiem mocnej i wyrazistej Robusty. Dostępna w trzech wersjach zaspokoi gusta osób preferujących delikatność i łagodność, oraz tych lubiących poczuć w ustach moc kawowego naparu.