Mój świat kawy i herbaty


Przepisy kawowe

Zobacz więcej>
Zobacz więcej >
Zobacz więcej >
Zobacz więcej >
Zobacz więcej >
Zobacz więcej >
Zobacz więcej >
Zobacz więcej >
Zobacz więcej >

Kawa w nabojach

Kawa w nabojach

Kawa dla wielu osób jest niezbędny elementem dnia codziennego i nie wyobrażają sobie one poranka lub też poobiedniego relaksu bez filiżanki czarnego naparu. Przygotowywanie codziennej porcji napoju jest dziś dziecinnie proste dzięki nowoczesnym urządzeniom, które wymagają jedynie włożenia odpowiedniego naboju i naciśnięcia guzika. Nowoczesne ekspresy ciśnieniowe wymagają odpowiedniej kawy, dzięki której powstaje idealny w smaku napar zachwycający podniebienia i sprawiający prawdziwą przyjemność zmysłom. Kawa w nabojach to nie tylko smaczne, ale też bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwoli zabawić się w baristę bez skomplikowanych umiejętności, a jedynie z pomocą odpowiedniego opakowania o konkretnym smaku.

Nasza kawa to najlepsza na rynku Lavazza doskonale znana z dobrej klasy lokali, w których podawana jest zarówno w wersji czarnej, jak i z dodatkiem mleka. Kawa w nabojach to szeroki wybór smaków i aromatów, wśród których znajdzie się zarówno słodko-śmietankowa Blue Cafe Crema Dolce, jak i mocno czekoladowa Blue Espresso Ricco. W kolekcji smaków znajdzie się coś dla każdego podniebienia, smaku, wzroku i powonienia – od delikatnych słodkich nut, przez waniliowe aromaty po mocne akcenty czekolady. Do dyspozycji jest także kawa z mięsistą złotą pianką, Gran Espresso średnio mielona, a dla zwolenników zdrowych naparów – kawa bezkofeinowa.

Tak bogaty wybór smaków sprawia, że kawa w nabojach może być najlepszym i najbardziej praktycznym rozwiązaniem do firm, lokali gastronomicznych i innych miejsc, w których wiele osób o różnych upodobaniach korzysta z filiżanki napoju.

Strona 1 z 2